Кошик
Интернет-магазин Твой Маркет
+380984515546
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

Adidas yeezy boost 350 low жіночі кросівки

Нарешті підведено підсумок успішної співпраці німецького бренду спортивних аксесуарів і американського реп-виконавця. Продуктом їх спільних зусиль стали жіночі кросівки adidas yeezy boost 350 low. До того ж, це перша колекція, яка була презентована Кені Вестом в Нью-Йорку на вручення премії Grammy Awards.

Особливості модельного ряду

Як показує практика, якщо купити adidas yeezy boost, то це означає придбати люксовий спортивний взуття, вражаючу своїми характеристиками. Тут уваги заслуговує як зовнішня, так і внутрішня складові.

Каркас

Внешняя часть женских кроссовок adidas yeezy boost 350 изготовлена из специального материала, способного прекрасно пропускать воздух и предотвращающего попадание влаги внутрь обуви. Во время его производства была использована технология под названием Primeknit, ориентированная на усиление износостойкости материалов. При этом дополнительные текстильные «усилители» обеспечивают красоту внешнего вида.

Подошва

В процесі покупки adidas yeezy boost 350 необхідно орієнтуватися і на структуру підошовної частини. Вона представлена поліуретановою основою з пізнаваним малюнком протектора. Наявні жолобки запобігають ковзанню та дозволяють під час бігу різко гальмувати або змінювати напрям.

Так, тільки гармонійне співіснування всіх елементів спортивного взуття і забезпечує їх комфортну носку.