Кошик
Интернет-магазин Твой Маркет
+380984515546
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

Nike air yeezy 2 чоловічі кросівки

Ось вже більше 10 років американський репер Каньє Уест співпрацює з найвідомішими виробниками спортивного одягу і взуття. І протягом усього цього строку така діяльність приносить свої плоди. Вони збагачують його не тільки в матеріальному плані, але і впливають на творчу складову. Причому це стосується як відомого репера, так і виробників елементів спортивної екіпіровки.

Яскравим прикладом такого співробітництва колись стали кросівки nike air yeezy. Проте зараз мова піде не про них, а про другому поколінні цієї успішної колекції. По правді кажучи, вона не пов'язується з Каньє Вестом. Можливо, саме тому набагато більше пар потрапило на прилавки магазинів, а не осіло у приватних колекціях знаменитостей. Тому більшість моделей кросівок nike air yeezy 2 купити в Києві можна з великим успіхом.

Причиною популярності цієї спортивного взуття стало не тільки ім'я знаменитого співавтора проекту. Вони привертають увагу своєю легкістю і свободою. Дизайнери компанії зізнавалися, що під час розробки кросівок їх відвідувало безліч ідей. Однак вони сконцентрували увагу на легкості.

Вирішивши nike air yeezy 2 купити оригінал, покупці повинні знати, що будь-яка пара з цієї колекції нестандартна. Пересічність — це останнє, що можна застосувати до них. Така спортивна взуття підійде тим спортсменам, які хочуть на майданчику під час гри поєднати комфорт і стиль. Дизайнерам вдалося вдало використовувати кольору, об'єднавши матовість і яскравість. В ділянці носка кросівка розташовується дизайнерська текстильна вставка, плавно переходить в основний матеріал каркаса — Nike Fuse.

Конструкція тканини верхньої частини кросівок найк ізі 2 передбачає наявність трьох «спаяних» один з одним елементів, які забезпечують високий рівень міцності і повітрообміну. Це вважається революційним рішенням для створення корпусу спортивного взуття: зручна посадка гарантована. До того ж використання цієї технології сприятливо позначається на зовнішньому вигляді.

Базовий шар представлений синтетичним матеріалом, що підтримує форму стопи. Проміжний шар — сітчастий каркас, що надає легкість і повітропроникність. Зовнішній шар представлений термополиуретаном, що відповідають за підвищення зносостійкості.

Обувая ці кросівки, спортсмен як би вступає в чергову сутичку із самим собою або своїми колегами по майданчику!