Кошик
Интернет-магазин Твой Маркет
+380984515546
 • picture 1

  Баскетбольні кросівки

  1 2 ... 6

  Баскетбольні кросівки

  Як відомо, для технологічних інновацій сьогодні відкрита дорога і в спорті, точніше в спортивній екіпіровці, і баскетбольні кросівки nike є яскравим тому підтвердженням. Футуристичний дизайн, надзвичайна легкість, високі амортизаційні характеристики, максимальна віддача під час руху – це неповний перелік особливостей цієї серії. Однак саме вони так важливі для однойменного виду спорту.

  Неперевершений комфорт каркаса

  –>

  Підвищена легкість і комфорт баскетбольних кросівок стає можливим завдяки спеціальному матеріалу, міцно який фіксує стопу. Він повторює природні анатомічні її особливості, що необхідно для гри в баскетбол. Виходить так, що спортсмен зливається зі своєю екіпіровкою в єдине ціле.

  Унікальна амортизація підошви

  Амортизаційні системи баскетбольних кросівок, куплених в Києві, спрямовані на легкість і зручність бігу зі стрибками. Це дозволяє максимально ефективно використовувати енергію імпульсів, які виникають при русі. Наявність повітряних блоків у підошовній частині забезпечує рівномірний розподіл тиску по всій її поверхні.

  В якості матеріалу використана гума з пластиковими вставками і фіксатором. Вона присутня навіть у недорогих баскетбольних кросівках. При цьому асиметрична висота орієнтована на підтримку гомілковостопного суглоба, збільшує свободу його рухів.